ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТУ ПРОГРАМИ ЕКОНОМІЧНОГО І СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ НА 2024 РІК ТА ЗВІТУ ПРО CEO

З метою одержання та врахування зауважень і пропозицій від зацікавлених сторін державної регіональної політики, Департамент міжнародного співробітництва та економічного розвитку Сумської обласної державної адміністрації повідомляє про оприлюднення проєкту Програми економічного і соціального розвитку Сумської області на 2024 рік та Звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Громадське обговорення в процесі стратегічної екологічної оцінки проєкту документа державного планування починається з 17 листопада 2023 року і триватиме по 18 грудня 2023 року.

Зауваження і пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми економічного і соціального розвитку Сумської області на 2024 рік надсилати до Департаменту міжнародного співробітництва та економічного розвитку Сумської обласної державної адміністрації:
40000, м. Суми, майдан Незалежності, 2, тел.  (0542) 78 98 36.

На електронну адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  з темою листа «До Звіту про стратегічну екологічну оцінку».

Контактна особа: Шумило Ірина Іванівна – заступник начальника управління – начальник відділу регіонального економічного розвитку управління регіонального економічного розвитку Департаменту міжнародного співробітництва та економічного розвитку Сумської обласної державної адміністрації, тел. (0542) 78 98 36.