BUSINESS FORUM TODAY AND TOMORROW

Відбудова та розвиток бізнесу в умовах війни та післявоєнний період – головна ідея бізнес-форуму, що відбувся на Сумщині.

7 листопада 2023 року в м. Суми за сприяння АТ «Укрсиббанк» у партнерстві із Сумською обласною державною адміністрацією відбувся BUSINESS FORUM TODAY AND TOMORROW.

Участь у заході взяли представники промислових підприємств, крафтових виробників, аграрної галузі і територіальних громад регіону.

Серед спікерів на форумі були: Сергій Аксьонов, начальник Східного регіонального департаменту АТ «Укрсиббанк»; Валерій Король, віце-президент Торгово-промислової палати України; Олександр Кучков, директор Департаменту міжнародного співробітництва та економічного розвитку Сумської обласної державної адміністрації; Богдан Мосунов, голова ради підприємців при Сумській обласній державній адміністрації; Григорій Стариков, директор Установи «Агенція регіонального розвитку Сумської області» та інші.

На форумі презентовано державні, грантові програми та програми міжнародної технічної допомоги для відновлення, підтримки прикордонних територій.

Також в програмних заходах відбулося обговорення питання міжнародного економічного співробітництва в умовах воєнного стану, проблем та перешкод бізнесу, стану та перспектив функціонування підприємництва прикордоння.

Перший заступник голови Сумської ОВА Тарас Савченко наголосив: «Підтримка бізнесу у прикордонних регіонах – це посилення економічної стійкості держави та її здатності протистояти військовій агресії російської федерації».

Фотоматеріали: https://www.facebook.com/dmsersoda/posts/647937304157205