ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СЕО

З метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості Департамент міжнародного співробітництва та економічного розвитку Сумської обласної державної адміністрації повідомляє про початок процедури визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми економічного і соціального розвитку Сумської області на 2024 рік.

Строк громадського обговорення заяви – 10 (десять) днів з даної публікації.

З текстом заяви можна ознайомитись тут.

Зауваження і пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми економічного і соціального розвитку Сумської області на 2024 рік надсилати до Департаменту міжнародного співробітництва та економічного розвитку Сумської обласної державної адміністрації: 40000, м. Суми, майдан Незалежності, 2, тел.  (0542) 78 98 36.

На електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з темою листа «До заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки».

Контактна особа: Шумило Ірина Іванівна – заступник начальника управління – начальник відділу регіонального економічного розвитку управління регіонального економічного розвитку Департаменту міжнародного співробітництва та економічного розвитку Сумської обласної державної
адміністрації, тел. (0542) 78 98 36.