РОБОЧИЙ ВІЗИТ ДО КОНОТОПСЬКОЇ ГРОМАДИ

Директор Департаменту міжнародного співробітництва та економічного розвитку Олександр Кучков разом з першим заступником начальника Сумської обласної військової адміністрації Тарасом Савченко 17 жовтня з робочим візитом відвідали Конотопську громаду.

За результатами візиту було відзначено позитивну роботу Конотопської міської ради в напрямку міжнародної співпраці та залученні фінансування міжнародних організацій та партнерів. Зокрема, за рахунок фінансування Європейського Союзу в рамках програми СоМ-DeP «Угода Мерів - Демонстраційні проекти» здійснено комплексну реновацію будівлі ДНЗ №10 «Ялинка». Успішна реалізація проєкту привернула увагу японських партнерів до закладу. Як результат, ведуться переговори щодо модернізації системи опалення ДНЗ, що дозволить підвищити енергоефективність будівлі.

Також під час наради було розглянуто питання реалізації проєктів, що фінансуються в 2023 році в рамках Програми з відновлення України та Фонду ліквідації наслідків збройної агресії рф. Таких проєктів у Конотопської громади чотири. Для реалізації зазначених заходів у 2023 році залучено 93,6 млн. гривень.