ОЩАДБАНК ПОСИЛЮЄ ПІДТРИМКУ МАЛОГО БІЗНЕСУ НА СУМЩИНІ

Питання посилення співпраці між Сумською обласною державною адміністрацією та АТ «Ощадбанк» щодо підтримки бізнесу в регіоні було обговорене під час зустрічі представників цих установ 11 жовтня.

В обговоренні напрямків фінансової допомоги підприємцям Сумщини взяли участь перший заступник голови Сумської облдержадміністрації Тарас Савченко, директор Департаменту міжнародного співробітництва та економічного розвитку Олександр Кучков, голова правління АТ «Ощадбанк» Сергієй Наумов та очільниця Сумської філії АТ «Ощадбанк» Ольга Дьяконова.

Представники державного банку проінформували про стан кредитних програм у рамках співпраці з ФРП, ЕКА, щодо грантових можливостей урядових програм та просування можливостей для бізнесу від програм міжнародної допомоги USAID. Були узгоджені шляхи розширення співпраці у рамках компенсаційних механізмів для сегмента ММСБ на Сумщині у сферах енергозабезпечення бізнесу, його релокації, переробки, експортної діяльності, збереження та створення додаткових робочих місць.

Голова правління АТ «Ощадбанк» Сергієй Наумов наголосив, що завдяки співпраці облдержадміністрації, банку та бізнесу регіону Сумська область посідає лідируючі позиції серед інших областей України за обсягами кредитування підприємців. Тарас Савченко вручив Ользі Дьяконовій подяку голови Сумської облдержадміністрації за зусилля щодо підтримки бізнесу і розвиток економічної активності на Сумщині.