ОБ’ЄДНАННЯ ЗУСИЛЬ БІЗНЕС СПІЛЬНОТ ПІВНІЧНИХ РЕГІОНІВ КРАЇНИ ЩОДО ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА

Відбулася зустріч представників бізнес-асоціацій Сумської, Чернігівської, Житомирської та Полтавської областей в якій взяли участь члени ради підприємців при Сумській та Чернігівській обласних державних адміністраціях, представники Сумської та Чернігівської обласних державних адміністрацій на тему: «Бізнес Північного регіону: виклики воєнного стану та шляхи до відновлення».

Представники громадської спільноти бізнесу та влади регіонів поділилися своїми проблемами, які на сьогодні заважають в відновленні та розвитку підприємництва північних областей України.

Тарас САВЧЕНКО – перший заступник голови Сумської обласної військової адміністрації, розповів про відшкодування збитків бізнесу, постраждалому внаслідок бойових дій на Сумщині за рахунок регіональних ресурсів та акцентував увагу присутніх на першочергових завданнях та проєктах для відновлення регіону під час та після збройної агресії.

Перший заступник голови Чернігівської̈ обласної̈ державної̈ військової адміністрації̈ Костянтин МЕГЕМ поділився досвідом співпраці між владою, бізнесом та громадськістю у процесі відновлення Чернігівщини.

Олег ГЕТМАН - аналітик Економічної експертної платформи презентував дослідження щодо впровадження економічних реформ та виконання топ-10 пріоритетів бізнесу владою країни в 2022-2023 роках.

В виступах Володимира МИХАЙЛОВСЬКОГО – першого заступника голови ради підприємців при Сумській обласній державній адміністрації та Ірини БЕРЕЗИНЕЦ - голови громадської організації «Сяйво Сіверщини» з Чернігівщини, були озвучені актуальні проблемні питання бізнесу після широкомасштабного вторгнення рф, основні перешкоди для його відновлення та розвитку в Північному регіоні та залучення інвестицій та інших фінансових інструментів у відродженні підприємництва.

За підсумками зустрічі Богдан МОСУНОВ, голова ради підприємців при Сумській обласній державній адміністрації, керівник громадського об’єднання «БА «4Бізнес», закликав представників громадських організацій підприємництва щодо об’єднанню та консолідації зусиль щодо вирішення проблем бізнесу північних регіонів країни.

Більше фотоматеріалів ТУТ