ТРИ ГРОМАДИ СУМЩИНИ ЗА СПРИЯННЯ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ ООН ОТРИМАЛИ АВТОМОБІЛІ ДЛЯ РОБОТИ МОБІЛЬНИХ СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ

28 вересня 2023 року під час зустрічі керівництва обласної військової адміністрації з представника Програми розвитку ООН в Україні відбулася передача благодійної допомоги у вигляді трьох спеціалізованих автомобілів для Сумської області.

За сприяння Програми розвитку ООН в Україні у межах Програми  з відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Уряду Канади Сумщина отримала чергові три автомобілі для Сумської, Роменської та Тростянецької громад. Автомобілі марки Fiad Ducato на 5 пасажирських місць найближчим часом будуть укомплектовані необхідним обладнанням та інвентарем для надання комплексних соціальних послуг населенню.

Раніше у травні 2023 року Сумська область у межах проєкту «Мобільні центри надання адміністративних послуг для постраждалого від конфлікту населення східної України» вже отримала перші три автомобілі зі спеціальним обладнанням, зокрема 1 автомобіль для оцінки руйнувань та 2 для надання соціально-психологічних послуг.

 

Більше про міжнародну діяльність на Сумщині читайте на сайті Сумської ОВА, на сторінці Регіонального офісу міжнародного співробітництва Сумської області: https://gue.sm.gov.ua/index.php/uk/regionalnij-ofis-mizhnarodnogo-spivrobitnitstva.

Регіональний офіс міжнародного співробітництва – ініціатива Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, що має на меті розвиток взаємодії місцевих та регіональних влад з міжнародними партнерами, які прагнуть співпрацювати на рівні області та територіальної громади.