«СЛОБОЖАНСЬКИЙ МІСТ» – ШЛЯХ ДО ПОГЛИБЛЕННЯ СПІВПРАЦІ МІЖ РЕГІОНАМИ ТА КРАЇНАМИ

Цьогоріч у Міжнародній універсальній виставці міжрегіональної і зовнішньоекономічної співпраці взяли участь близько 50 підприємств з України, Польщі, Словаччини, Азербайджану, Курської, Брянської, Белгородської областей Російської Федерації

«У рамках реформ, ініційованих Президентом України, на Сумщині створюються сприятливі умови для розвитку бізнесу. Здобутки та досягнення регіону в промисловій та сільськогосподарській галузях економіки – яскраве тому свідчення», – зазначив Віктор ЧЕРНЯВСЬКИЙ.

Від імені керівника області Юрія ЧМИРЯ він привітав учасників виставки з країн близького і далекого зарубіжжя, з якими область співпрацює вже не перший рік, а також нових, потенційних партнерів, з якими Сумщина планує налагодити тісні взаємовигідні зв’язки у перспективі.

«Слобожанський міст» – це демонстрація вагомих досягнень, доказ ефективної співпраці в торгово-економічній та науково-технічній сфері на міжрегіональному та міжнародному рівні», – сказав перший заступник голови облдержадміністрації.

На його переконання, виставка сприяє тісній співпраці у торговельно-економічній сфері, та є запорукою довгострокового співробітництва між нашими регіонами і країнами.

За словами жительки Роменського району, учасниці виставки Юлії ГАВРИЛЮК, «Слобожанський міст» об’єднує народи, назва виставки говорить сама за себе.

«Мене переповнює почуття гордості за Сумщину, адже ми маємо потужний потенціал, який нарощується швидкими темпами», – сказав гість виставки, житель Сум Володимир ІЛЛЯШЕНКО.