POWER UP - ГРАНТ ДЛЯ УКРАЇНСЬКОГО БІЗНЕСУ

До 20 вересня 2023 року в межах проєкту Фонду Східна Європа «Power Up!» триває конкурс грантів для українського бізнесу, що постраждав унаслідок війни, на закупівлю енергоефективного обладнання.

Ознайомитися з детальними умовами грантового конкурсу можна за посиланням: https://cutt.ly/jwlLcJku.

Максимальна сума гранту: один мільйон гривень.

До участі в заході запрошують господарські товариства (товариства з обмеженою відповідальністю, товариства з додатковою відповідальністю, повні товариства, акціонерні товариства) та комунальні підприємства, що розташовані та/або працюють у Сумській, Харківській та Чернігівській областях.

14 вересня о 12:00 відбудеться інформаційна онлайн-сесія про умови конкурсу, критерії відбору, бюджети, особливості заявок тощо.

Щоб взяти участь у сесії — бажаючі мають заповнити форму реєстрації, і ми надішлемо їм нагадування та посилання на Zoom-зустріч: https://forms.gle/gwAaA9L37RtmYf246.

За додатковою інформацією звертайтеся:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Проєкт «Power Up!» впроваджується Фондом Східна Європа за підтримки програми «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Урядів Німеччини та Швейцарії