В ОБЛАСТІ ВІДЗНАЧИЛИ КРАЩИХ ПІДПРИЄМЦІВ

На виконання Указу Президента України від 5 жовтня 1998 року № 1110 “Про День підприємця” в області традиційно, у першу неділю вересня, відзначається День підприємця.

         З нагоди професійного свята 5 вересня 2013 року у виставковому комплексі “Іллінській” Сумської торгово-промислової палати були проведені урочисті заходи за участі голови Сумської обласної державної адміністрації Чмиря Ю.П., голови Сумської обласної ради Михайленка Г.В., членів ради підприємців при Сумській обласній державній адміністрації, представників підприємницької громадськості з усіх міст і районів області.

         Під час урочистостей були нагороджені переможці обласного конкурсу “Кращий підприємець 2013 року”. Вказаний захід проводиться щорічно з метою  поширення кращого досвіду підприємницької діяльності, визначення і належного вшанування найбільш достойних підприємців Сумщини.

Згідно з Положенням про конкурс відбір учасників здійснювався у 8 номінаціях, у яких брали участь суб'єкти малого та середнього підприємництва (фізичні та юридичні особи) у сфері виробництва, торгівлі, обслуговування, а також кращі молоді підприємці та підприємці-жінки. Переможці конкурсу визначалися за критеріями, серед яких головними є збільшення обсягів реалізації продукції та послуг, зростання чисельності працівників, підвищення рівня заробітної плати, наповнення бюджетів, а також рівень участі у соціальних програмах.

         За підсумками проведення конкурсу 14 кращих підприємців області  були відзначенні та нагороджені дипломами голови Сумської обласної державної адміністрації:

 • у номінації "Кращий підприємець – фізична особа" у сфері виробництва – Довгаль Володимир Михайлович, м. Глухів.
 • у номінації "Кращий підприємець – фізична особа" у сфері торгівлі – Радченко Тетяна Григорівна, м. Охтирка.
 • у номінації "Кращий підприємець – фізична особа" у сфері торгівлі – Безуглий Андрій Володимирович, Ямпільський район.
 • у номінації "Кращий підприємець – фізична особа" у сфері обслуговування – Буднік Євген Миколайович, Середино-Будський район.
 • у номінації "Краще мале підприємство" у виробничій сфері – товариство з обмеженою відповідальністю “Геотехніка плюс”, м. Ромни, директор Щоголєв Анатолій Анатолйович.
 • у номінації "Краще мале підприємство" у сфері торгівлі – приватне підприємство “Праід”, Шосткинський район, директор Махарадзе Дурсун Сулейманович.
 • у номінації "Краще мале підприємство" у сфері обслуговування – товариство з обмеженою відповідальністю “Віталонг”, м. Суми, директор Черних Володимир Геннадійович.
 • у номінації "Краще мале підприємство" у сфері зеленого туризму – приватне підприємство “Скарлетт”, м. Конотоп, директор Волкогон Ірина Юріївна.
 • у номінації "Краще мале підприємство" у сфері сільгосппереробки – товариство з обмеженою відповідальністю “Буймерське господарство”, Тростянецький район, директор Єфімчук Павло Маркович.
 • у номінації "Краще мале підприємство" у сфері енергозбереження - Роменська філія товариства з обмеженою відповідальністю “Друкарський дім “Папірус”, м. Ромни, директор Литвиненко Анатолій Володимирович.
 • у номінації “Кращий сільськогосподарський кооператив” - кооператив “Ласуня”, Недригайлівський район, директор Красько Віктор Петрович.
 • у номінації "Кращий молодий підприємець" – Герасименко Святослав Сергійович, Охтирський район.
 • у номінації "Краща жінка – підприємець" – Носорєва Вікторія Василівна, м. Охтирка.
 • у номінації “Кращий підприємець - благодійник” Сидоров Євген Юрійович, Липово-Долинський район.

         Відзнаками голови Сумської обласної ради були нагороджені:

фізична особа – підприємець Бельмас Петро Андрійович, смт. Липова Долина.

голова фермерського господарства “Еліта” Заєць Володимир Григорович, Буринський район.

директор сільськогосподарського виробничого кооперативу “Сумщина” Басанець Анатолій Вікторович, Білопільський район.

голова фермерського господарства “Відокремлена фермерська садиба “Стариченко В.Г.” Стариченко Володимир Вікторович, Кролевецький район.

У своєму привітанні підприємців з нагоди професійного свята голова Сумської обласної державної адміністрації Чмирь Ю.П. зазначив: “Підприємництво – це потужна сила, здатна змінювати на краще життя в регіоні. Тому підтримка малого та середнього бізнесу, поглиблення подальшої взаємодії з владою – наш пріоритет. Впевнений, що і надалі співпраця влади та бізнесу сприятимуть укріпленню конкурентоспроможності вітчизняних товарів і послуг та відзначиться новими вагомими здобутками на шляху розбудови заможної Сумщини”.