СУМСЬКА ОБЛАСНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ ПРОДОВЖУЄ СПІВПРАЦЮВАТИ З МІЖНАРОДНИМИ ПАРТНЕРАМИ ЗАДЛЯ РОЗВИТКУ РЕГІОНУ

7 вересня за участю першого заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Тараса САВЧЕНКА відбулася зустріч з членами Робочої групи Проєкту UCORD.

Співпраця проєкту UCORD з Сумщиною розрахована на 12 років. І ця співпраця не гуманітарного характеру, а розвиткового. Проєкт активно зараз комунікує з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України. І готовий всебічно співпрацювати з Сумською ОВА щодо реалізації трьох компонентів. компонент 1 передбачає розвиток регіональної політики в Україні шляхом підтримки та зміцнення Агенцій регіонального розвитку (АРР) у пілотних областях. компонент 2 спрямований на покращення надання публічних послуг у секторі WASAW (водопостачання, водовідведення та управління відходами) з акцентом на навколишнє середовище, компонент 3 спрямований на побудову соціальної згуртованості через культуру, діалог і креативні індустрії.

Керівник компоненту 3, радник з питань культури та соціальної згуртованості Проєкту UCORD Ігор САВЧАК наголосив на важливості реалізації проєктів, які спрямовані на побудову соціальної згуртованості через культуру, діалог і креативні індустрії. Адже цей компонент справді об’єднує суспільство.

Регіональний радник з питань культури та соціальної згуртованості в Сумській області Проєкту UCORD Оксана ЗАЯЦ розповіла про організацію роботи тематичної групи в сфері культури та соціальної згуртованості в Сумській області.

Перший заступник начальника Сумської ОВА Тарас Савченко та заступник начальника ОВА Олена БОЙКО поставили учасникам робочої групи ряд запитань та побажали їм успіху в роботі, спрямованій на розвиток Сумщини. Сумська ОВА, у свою чергу, всіляко сприятиме їм у наданні інформації, залученні експертів тощо.