В ОБЛАСТІ ВІДЗНАЧАТЬ КРАЩИХ ПІДПРИЄМЦІВ

На виконання Указу Президента України від 5 жовтня 1998 року № 1110 “Про День підприємця” в області традиційно, у першу неділю вересня, відзначається День підприємця.

З метою належної організації у районах і містах області урочистих заходів з нагоди професійного свята 22 серпня 2013 року проведено засідання Ради підприємців при Сумській обласній державній адміністрації. На цій зустрічі представники громадських організацій підбили підсумки обласного конкурсу “Кращий підприємець 2013 року”. Вказаний захід проводиться щорічно з метою  поширення кращого досвіду підприємницької діяльності, визначення і належного вшанування найбільш достойних підприємців Сумщини.

Згідно з Положенням про конкурс відбір учасників здійснювався у 8 номінаціях, у яких брали участь суб'єкти малого та середнього підприємництва (фізичні та юридичні особи) у сфері виробництва, торгівлі, обслуговування, а також кращі молоді підприємці та підприємці-жінки. Переможці конкурсу визначалися за критеріями, серед яких головними є збільшення обсягів реалізації продукції та послуг, зростання чисельності працівників, підвищення рівня заробітної плати, наповнення бюджетів, а також рівень участі у соціальних програмах.

Відбір претендентів здійснювався за поданням районних державних адміністрацій та міськвиконкомів за участю підприємницького середовища відповідних адміністративно-територіальних одиниць. За результатами опрацювання поданих пропозицій Радою підприємців при Сумській обласній державній адміністрації було визначено переможців на підставі оцінки вказаних критеріїв.

За підсумками проведення конкурсу 14 кращих підприємців області будуть відзначені та нагороджені на урочистих заходах з нагоди Дня підприємця, що відбудуться 5 вересня 2013 року у Сумській обласній філармонії.

Підсумовуючи результати підготовки до проведення урочистих заходів, заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Ігор Олександрович Яговдик зазначив: “Це свято повинно ще раз нагадати нам про важливу роль підприємництва у здійсненні економічних реформ в Україні, вирішенні соціально-економічних проблем, його визначальний вплив на формування, становлення і розвиток національної економіки.  Воно також покликане привернути увагу суспільства до підприємницької ініціативи, сприяти подальшому розвитку малого і середнього бізнесу як в цілому в Україні, так і на Сумщині”.