ГРАНТИ ДЛЯ ПІДТРИМКИ ЕКСПОРТНИХ АЛЬЯНСІВ

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» оголошує грантову програму для створення і підтримки діяльності об’єднань підприємств у експортні альянси із загальним обсягом фінансування $ 1,5 млн. 

Грантова програма має на меті підтримати підприємства, які прагнуть спільно просувати свою продукцію на міжнародних ринках. Ця ініціатива реалізується Програмою у співпраці з Міністерством економіки України у партнерстві з Офісом з розвитку підприємництва та експорту та національним проєктом Дія.Бізнес та покликана підвищити рівень інтернаціоналізації українського бізнесу, збільшити експорт товарів і послуг на міжнародних ринках.

Пріоритетними галузями для надання грантової підтримки є інформаційні технології, інжиніринг, виробництво, а також креативні індустрії та послуги. Проте Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України»  відкрита до заявок на підтримку інших секторів, які відповідають критеріям відбору.

Підтримка бізнесу, який нарощує внутрішню переробку та експортує готову продукцію, є одним із пріоритетних завдань Уряду. В умовах блокування українського експорту та зниження попиту на внутрішньому ринку, програма створення й підтримки діяльності об’єднань підприємств у експортні альянси має допомогти бізнесу освоювати зовнішні ринки.

У рамках програми передбачено надання близько 15 грантів із обсягом від $35000 до $150000. Прийом заявок триватиме до 30 вересня 2023 року (включно). Враховуючи значний інтерес, прийом та розгляд заявок буде відбуватися поетапно з наступними дедлайнами: 30 червня; 30 вересня 2023 року.

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка» активно працює над розвитком експортних можливостей для українського бізнесу. Одним із інструментів є грантове фінансування, яке стимулюватиме об’єднання бізнесів зі спільною метою підготуватися до виходу на іноземні ринки.

Детальна інформація щодо подачі заявки, необхідних документів та критеріїв відбору за посиланням: https://bit.ly/3Mh4pwV

З усіма наявними грантовими можливостями від Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» можна ознайомитися за посиланням.

Початок подання заявок:                           11 травня 2023 року

Кінцевий термін подання заявок:                30 вересня 2023 року

Очікувана сукупна сума:                            1 500 000 доларів США (залежить від наявності фінансування)

Бюджет грантової заявки                             від 35 000 доларів США до 150 000 доларів США

 

Матеріал: https://me.gov.ua/