КРУГЛИЙ СТІЛ: «ДОБРЕ ДЕМОКРАТИЧНЕ ВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ: ДОСЯГНЕННЯ, ВИКЛИКИ ТА ШЛЯХ ВПЕРЕД У ПОВОЄННИЙ ПЕРІОД»

Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування проведе круглий стіл на тему: «Добре демократичне врядування в Україні: досягнення, виклики та шлях вперед у повоєнний період».

18/04/2023 15:00

Під час засідання круглого столу відбудеться:

  • презентація висновку Центру експертизи доброго врядування щодо Дорожньої карти з доброго демократичного врядування в Україні в частині місцевого самоврядування (Плану заходів, напрацьованого українською стороною за підсумками Діалогу високого рівня у штаб квартирі Ради Європи в листопаді 2022 року);
  • представлення позицій представників органів державної влади України, органів місцевого самоврядування, їх всеукраїнських асоціацій та Ради Європи щодо реалізації Дорожньої карти;
  • обговорення питання удосконалення законодавства про місцеві державні адміністрації та забезпечення законності у діяльності органів місцевого самоврядування.

Захід проходитиме у змішаному форматі (м.Київ та у режимі відеоконференції на платформі Zoom).

Засідання круглого столу організовується у партнерстві з Радою Європи у рамках Програми «Посилення доброго демократичного врядування і стійкості в Україні».

Участь у круглому столі візьмуть представники органів державної влади, органів місцевого самоврядування та їх всеукраїнських асоціацій, громадських організацій, експертного середовища, Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України і Ради Європи.

Трансляція круглого столу здійснюватиметься на фейсбук сторінці Програми Ради Європи «Посилення доброго демократичного врядування і стійкості в Україні», Офісу Ради Європи в Україні та порталу «Децентралізація».

 

Матеріал: https://www.rada.gov.ua/