РАДА ПІДПРИЄМЦІВ – ДІЄВИЙ МАЙДАНЧИК ДЛЯ БІЗНЕС-ІНІЦІАТИВ

За участю т.в.о. голови Сумської обласної військової адміністрації Тараса САВЧЕНКА відбулось засідання Ради підприємців при Сумській ОВА

Найбільш активні громадські представники підприємницької спільноти Роменщини, Охтирщини, північної частини Сумщини та обласного центру залучилися до обговорення та пошуку спільних шляхів вирішення проблем малого бізнесу.

Присутні обговорили питання щодо мобілізації працівників аграрного бізнесу; обґрунтованості тарифів на комунальні послуги для бізнесу у м. Суми; підготовки та лобіювання законодавчих ініціатив щодо вирішення галузевих питань бізнесу.

Громадським представникам малого бізнесу області було запропоновано  поновлювати та відкривати нові можливості із програмою GIZ – проєктом «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні» із Олександром Новицьким.

Презентовано державну програму «Надання мікрогрантів та створення або розвиток власного бізнесу». Про нові можливості для підприємництва Сумщини повідомила онлайн представник Міжнародної організації з міграції. Про діючу програму Служби старших експертів (SES) в Україні для працюючих підприємств повідомила представник SES в Україні – Юліана Більо.