СУМЩИНА У ТОП-5 - ВИЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ ЧЕРГОВОЇ ХВИЛІ «ВЛАСНА СПРАВА»

136 переможців першої цього року хвилі програми «Власна справа» отримають мікрогранти на старт чи розвиток свого бізнесу.

Уряд продовжує підтримувати бізнес та стимулювати його розвиток через надання грантів. Програма мікрогрантів залишається дуже затребуваною серед українців, які прагнуть започаткувати власну справу, або розширити її. У першу цього року хвилю подачі заяв на отримання мікрогрантів надійшло майже 900 заяв. Визначені переможці отримають від держави до 250 тис грн фінансової підтримки на підприємницьку діяльність.

Найбільше переможців, які отримають мікрогранти, з Львівської області - 17 осіб, Рівненської -13, Київської – 11, Сумської - 10 та міста Києва - 14. Серед них майже порівну жінок (53%) і чоловіків (47%), понад 70% грантоотримувачів мають вищу освіту.

Нагадаємо, урядовий проект єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подача заявки на всі напрямки програми єРобота здійснюється через Портал Дія.