ГРАНТОВИЙ ДАЙДЖЕСТ БЕРЕЗЕНЬ 2023

Весняна добірка можливостей для фінансування нагальних потреб та підтримки економіки громад.

Навіть ChatGPT знає в чому користь грантового дайджесту.

«Грантовий дайджест може бути корисним джерелом інформації для організацій, які шукають фінансування для своїх проектів.

Ось кілька можливих переваг грантового дайджесту:

  • Швидкий доступ до інформації про фінансову підтримку: Грантовий дайджест може допомогти знайти інформацію про гранти, стипендії та інші види фінансової підтримки, які можуть бути доступні для вашої організації. Це може зекономити час і зусилля, які зазвичай потрібні для пошуку цієї інформації вручну.
  • Розширення можливостей фінансування: Грантовий дайджест може допомогти вашій організації знайти фінансову підтримку, яку вона може бути не знайшла в інших джерелах. Це може розширити ваші можливості фінансування та допомогти вам здійснити проекти, які можуть бути важливими для вашої організації та її місії.
  • Збільшення конкурентоспроможності: Грантовий дайджест може надати вашій організації інформацію про тенденції в грантовій сфері та те, що потрібно для успішної заявки на грант. Це може допомогти вам підготуватися до заявок на гранти та збільшити шанси на успіх.
  • Зменшення ризику втрати можливостей: Грантовий дайджест може допомогти вашій організації знайти нові грантові можливості, які можуть бути часом обмежені. Якщо ви не отримаєте інформацію про такі можливості, то ризик втратити їх може збільшитися.»

Грантовий дайджест  - посилання на  завантаження
http://gue.sm.gov.ua/images/docs/invest_diyal/digest2023/digest2023_03.pdf або http://surl.li/fdfwy