майдан Незалежності, 2,
м.Суми, 40000 
066 448 48 81
е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
facebook

 

ДОСВІДОМ ПЕРШИХ КРОКІВ ПІСЛЯ ДЕОКУПАЦІЇ ПОДІЛИЛАСЬ СУМЩИНА

Про свій досвід розповів тимчасово виконуючий обов’язки голови Сумської ОДА Тарас САВЧЕНКО разом з представниками інших регіонів 20 лютого 2023 року на семінарі, що був ініційований Фондом «Партнерство за сильну Україну» у партнерстві з програмою USAID DOBRE.

Семінар підготовлений на запит місцевих військових адміністрацій та органів місцевого самоврядування.

Головними завданнями заходу було обмін досвідом, посилення підготовки місцевих військових адміністрацій, що відповідають за окуповані громади, до процесу деокупації, створення платформи для подальшої співпраці та підтримки процесу планування на місцевому рівні.

Семінар розпочали представники Фонду «Партнерство за сильну Україну» та Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій надала практичні поради з розмінування та з питань безпеки у перші дні після звільнення. Також на семінарі була обговорена координація обміну інформацією, пов’язаною із російською пропагандою.

Фонд «Партнерство за сильну Україну» отримав інформацію щодо необхідної підтримки на місцевому рівні та використає для планування своєї роботи.