ПОНАД 7000 МІКРОГРАНТІВ НА СТАРТ І РОЗВИТОК МАЛОГО БІЗНЕСУ

Уряд передбачив у 2023 році на програму мікрогрантів “Власна справа” 1,8 млрд грн. Це дозволить видати понад 7000 мікрогрантів на започаткування та розвиток бізнесу.

Очікується створення багатої кількості робочих місць, адже обов’язковою умовою надання мікрогранту є створення підприємцем одного-двох робочих місць, залежно від суми гранту. Сума мікрогранту становить від 50 до 250 тис грн.

Програма мікрогрантів є найбільш популярною серед грантових програм проекту єРобота, і перша цього року хвиля подачі заявок на мікрогрант стартувала 1 лютого.

Подача заявки на всі напрямки програми єРобота здійснюється через Портал Дія.

За тиждень українці вже подали через портал Дія понад 200 заявок на отримання коштів. Його можна витратити на придбання або лізинг обладнання, закупівлю сировини та матеріалів, оренду приміщення. Отримати мікрогрант може як діючий підприємець, так і людина без досвіду такої діяльності. 

Урядовий проект єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства.

Матеріал: https://www.me.gov.ua/