КОНОТОПСЬКА СОТНЯ –2013

З 26 по 29 вересня 2013 р. відбудеться універсальна виставка-ярмарок "КОНОТОПСЬКА СОТНЯ –2013”

Починаючи з ХVІІІ століття в місті Конотоп чотири рази на рік проводилися одні з найбільших ярмарків у губернії. Продовженням давніх традицій стало проведення виставки-ярмарку «Конотопська сотня». Нині її популярність сягає далеко за межі регіону. Щорічно ярмарок відвідують понад 15 тисяч осіб.

Ця виставка-ярмарок – прекрасний засіб для реалізації товарів та послуг, демонстрації можливостей підприємства, укріплення існуючих та налагодження нових ділових контактів. Виставка-ярмарок «Конотопська сотня» стала популярною не тільки в нашому місті, а й за межами області.

У рамках виставки Ви зможете не лише подивитися на експонати, а і придбати різноманітні товари та долучитися до культурно-розважальних заходів таких як:

- виступи творчих колективів міста і області

- виставки ( риб, тварин та т.п.)

 - спортивні змагання;

 - козацькій куліш ( фестиваль борщу);

 - різноманітні дегустації;

 - спектакль ( Сумський обласний академічний театр драми та музичної комедії ім. М.С. Щепкіна)

 - подарунки  з  логотипом виставки – ярмарку  «Конотопської сотні».

Тож, запрошуємо Вас прийняти  участь  у виставці-ярмарку «Конотопська сотня – 2013».

Телефони для довідок:  +380680700708;+380500613932; 6-61-66,          2-63-75, E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.