майдан Незалежності, 2,
м.Суми, 40000 
066 448 48 81
е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
facebook

 

РАДА ПІДПРИЄМЦІВ ЗАРЯДЖЕНА ДО ДІЙ

Реанімування роботи ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, проблемні питання щодо відшкодування збитків бізнесу внаслідок агресії росії в Україні та оплати тарифів на комунальні послуги, земельні питання були в порядку денному засідання ради підприємців при Сумській обласній державній адміністрації, а також багато інших питань сьогодення підприємництва області.

Перший заступник керівника обласної військової адміністрації Тарас САВЧЕНКО, підтримав прагнення до дій ради і наголосив щодо постійної готовності обласної влади вирішувати спільно питання, які виникають в регіонального бізнесу.

Директор Агенції регіонального розвитку Сумської області Григорій СТАРІКОВ доповів про діяльність установи в 2022 році та плани її роботи на 2023 рік. Також була внесена пропозиція про підписання меморандуму про співпрацю між радою підприємців та агенцією регіонального розвитку про залучення в майбутньому інвестиційних проектів для відновлення та розвитку бізнесу на Сумщині, яке надасть додатковий імпульс в його роботі та в подальшому допоміжний фінансовий ресурс для функціонування агенції.

Про роботу КУ СОР "Сумського обласного фонду підтримки підприємництва" розповіла заступник директора Дарія ГЕТМАН та яка проінформувала членів ради про подальшу дію програми відшкодування збитків суб’єктам підприємництва, які зазнали їх при агресії війни росії в Україні та зареєстровані в області.

Директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної адміністрації Олександр КУЧКОВ повідомив присутніх, що з обласного бюджету в 2023 році вже виділено на ці цілі кошти в сумі 500 тис. гривень, а планується - близько 4 млн гривень.

Представник ФДМУ у Сумській області Олександр ЄФІМЕНКО проінформував про особливості приватизації та оренди державного майна на Сумщині у період воєнного стану.