майдан Незалежності, 2,
м.Суми, 40000 
066 448 48 81
е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
facebook

 

GIZ ПРОДОВЖИТЬ СПІВПРАЦЮВАТИ З СУМЩИНОЮ

«Готові до співпраці з Німеччиною» та «Просування енергоефективності та імплементація директиви ЄС з енергоефективності в Україні» працюють та продовжать працювати з Сумщиною у нелегкий для України час, про це повідомили представники цих програм під час онлайн-наради.

Ці програми належать товариству міжнародної співпраці GIZ (республіка Німеччина), проте мають різних донорів та механізмів співпраці.

Участь у цих програмах дасть залучення в область різноманітних джерел для відновлення та розвитку області.

Представникам Програм GIZ була представлена Стратегія відновлення та розвитку економіки Сумської області на 2022-2024 роки.

GIZ були зацікавлені документом стратегічного планування та готові до її подальшого розгляду та співпраці з Сумщиною.

У нараді від Сумської області взяли участь перший заступник керівника Сумської ОВА Тарас Савченко, директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської ОДА Олександр Кучков , директор Агенції регіонального розвитку Сумської області Григорій Старіков, президент Сумської Торгово-Промислової Палати Костянтин Макаренко, директор КУ СОР "Сумського обласного фонду підтримки підприємництва" Олег Попенко, керівник Центру Інформаційної Підтримки Бізнесу м.Суми Андрій Мараховський.