КООПЕРАЦІЯ МІЖ БІЗНЕСОМ СУМЩИНИ ТА НІМЕЧЧИНИ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ

На Сумщині в 2023 році буде продовжена дія програми для менеджерів “Fit for Partnership with Germany” (“Готові до співпраці з Німеччиною”) https://ukraine.managerprogramm.de/

Запрошуємо бажаючих підприємців області долучитись до програми. Звертайтеся за інформацією до представників Сумської платформи програми в області .

Контактні особи: Леонід Троян / Світлана Громенко
Тел.: +38 050 40-54-230 / +38 050 96-25-162


Програма реалізується в області з 2007 року. Відповідну спільну заяву про співробітництво підписали від партнерської платформи Сумської області – перший заступник голови обласної державної адміністрації – керівника обласної військової адміністрації Тарас Савченко і керівник регіонального компонента Програми Федерального міністерства економіки та захисту клімату (BMWK) для менеджерів Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ Гідо Райнш.

Ця програма Федерального міністерства економіки та захисту клімату (BMWK) для менеджерів «Fit for Partnership with Germany» в Україні, що реалізується Німецьким Товариством Міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ надає можливість керівникам середньої та вищої ланки підприємництва ознайомитись з ринком Німеччини, встановити ділові контакти та налагодити довгострокове партнерство з німецькими компаніями.

Програма є надзвичайно перспективною в економічному плані як для німецьких підприємств, так і для підприємств країн-партнерок. На сьогодні у Програмі взяли участь більше 15000 менеджерів з різних країн світу, з яких 101 – представник бізнесу з Сумщини.

В 2022 році 7 представників підприємництва області брали участь в різних форматах груп програми, вдосконалили свої компетенції щодо активної діяльності на міжнародному рівні та ознайомились з потенційними діловими партнерами з Німеччини.

В кінці січня 2023 року 2 представника бізнесу області, які пройшли відбір і шеститижневий онлайн-модуль інтерактивних тренінгів, братимуть участь в двотижневій бізнес сесії в Німеччині в групі економічна кооперація в сфері енергоефективності. В 2023 році заплановані такі формати груп (групи з представниками українського бізнесу чи міжнародні):

  1. Економічна кооперація без галузевої специфіки,
  2. Економічна кооперація у сільському господарстві та харчовій промисловості,
  3. Industry 4.0 – Діджиталізація,
  4. Менеджмент у сфері охорони здоров’я,
  5. Економічна кооперація в сфері енергоефективності,
  6. Економічна кооперація в галузі екологічної утилізації відходів,
  7. Економічна кооперація у легкій промисловості,
  8. Економічна кооперація в індустрії гостинності – HoReCa.