ЗАВЕРШУЄМО ФОРМУВАННЯ ЕЛЕКТРОННОГО РЕЄСТРУ ЧЕРГОВИКІВ

14 серпня 2013 року заступник директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі Віктор Іванович Радченко відвідав Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України з метою участі під головуванням радника Міністра Мінрегіону України Анатолія Всеволодовича Беркути у робочій нараді з питань виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2013 № 238 «Про Єдиний державний реєстр громадян, які потребують поліпшення житлових умов».

«Реєстр допоможе встановити достовірні дані про кількість осіб, які реально потребують поліпшення житлових умов. Виходячи з його даних, можна буде чітко планувати де саме і скільки необхідно споруджувати житла в рамках державних житлових програм», - сказав радник Міністра.

Він зазначив, що робота не з легких, оскільки, наприклад, квартирні черги за місцем проживання формувалися десятиліттями. За це час багато людей, які перебувають в черзі на житло, змінили місце проживання, місце роботи, що ускладнює отримання від них необхідних даних.

 За підсумками наради було вирішено в термін до 30.08.2013 органам, що ведуть облік громадян, провести інвентаризацію квартирного обліку та до 25.09.2013 надати реєстраторам заповненні форми.