майдан Незалежності, 2,
м.Суми, 40000 
066 448 48 81
е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
facebook

 

СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА ВИСТАВКА В КАТАРІ

За повідомленням Посольства України у Державі Катар з 14 до 19 березня 2023 року в місті Доха відбудеться десята Міжнародна сільськогосподарська виставка «Qatar International Agricultural Exhibition» AGRITEQ - 2023.

Участь у роботі національного павільйону мають взяти як мінімум чотири компанії, що представляють не менше двох напрямків роботи виставки (Agriteq - сільськогосподарська продукція, обладнання та технології для її переробки, Foodteq - всі аспекти агрохарчової промисловості, Veteq - технології тваринництва та вирощування продукції, Enviriteq – обладнання для захисту навколишнього природного середовища) та не більше 12 компаній на одному національному стенді.

Для організації роботи павільйону організаторами виставки надається зручна локація у виставковому центрі та безкоштовна участь, яка включає в себе виставкову площу, відповідне виставкове обладнання та стандартний стенд.

У разі зацікавленості українських компаній взяти участь у міжнародній виставці «AGRITEQ - 2023» у Державі Катар, Посольство готове надати необхідне сприяння. Офіційне підтвердження участі у виставці та організації павільйону - до 20 лютого 2023 року.

Більше інформації – за посиланням https://agriteq.com/