ОПРИЛЮДНЕННЯ ЗАЯВИ ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ ДОКУМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ «ПРОГРАМА ЕКОНОМІЧНОГО І СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 2023 РІК»

З метою громадського обговорення оприлюднюється заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту документа державного планування «Програма економічного і соціального розвитку Сумської області на 2023 рік».

Строк громадського обговорення заяви – 15 днів починаючи з 23.11.2022.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування – Департамент економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації.

Поштова адреса: 40000, м. Суми, майдан Незалежності, 2, тел. +380664484881.

Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки.

Пропозиції та зауваження приймаються Департаментом економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації:

  • 40000, місто Суми, майдан Незалежності, 2,
  • телефон: +380664484881,
  • e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Ознайомитися з проєктом документу державного планування можна за посиланням http://surl.li/dusgx. Контактна особа: Шумило Ірина Іванівна – заступник начальника управління – начальник відділу регіонального економічного розвитку управління регіонального економічного розвитку Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації, тел. +38 (050) 590-38-07.

Отримати наявну екологічну інформацію, у тому числі пов’язану зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування, можна в Департаменті захисту довкілля та енергетики Сумської обласної державної адміністрації (40000, місто Суми, майдан Незалежності, 2), управлінні охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації (40000, місто Суми, вул. Шишкарівська, 9).