майдан Незалежності, 2,
м.Суми, 40000 
0542 78 98 31
е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
facebook

 

ВІТАЄМО З ДНЕМ МАШИНОБУДІВНИКА

Сумщина завжди мала досягнення у цій високотехнологічній галузі, яка потребує спільних зусиль вчених, конструкторів, інженерів та робітників.

Cамовідданою працею і наснагою працівники галузі закладають фундамент економічного зростання нашого краю та України.

Варто зазначити, що продукція регіональних машинобудівників користується попитом не лише на вітчизняному, а й на закордонних ринках, витримує конкуренцію з відомими фірмами, з честю несе марку якості. Підприємства прикладають максимум зусиль для підтримки Збройних сил України та визволення нашої країни від ворога.

ВІДНОВЛЕННЯ ЕКОНОМІКИ НА ЗВІЛЬНЕНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Під такою назвою стартував проєкт, учасником якого є Сумщина

З основними завданнями цієї програми ознайомили під час круглого столу, у якому взяв участь Департамент міжнародного співробітництва та економічного розвитку.

Проєкт втілюватиме громадська організація "Розвиток бізнес сектору України" за підтримки агенства США з міжнародного розвитку USAID

POWER UP - ГРАНТ ДЛЯ УКРАЇНСЬКОГО БІЗНЕСУ

До 20 вересня 2023 року в межах проєкту Фонду Східна Європа «Power Up!» триває конкурс грантів для українського бізнесу, що постраждав унаслідок війни, на закупівлю енергоефективного обладнання.

Ознайомитися з детальними умовами грантового конкурсу можна за посиланням: https://cutt.ly/jwlLcJku.

Максимальна сума гранту: один мільйон гривень.

МЕНШЕ КОНТАКТІВ ІЗ ВЛАДОЮ – ПРОСТІША І ПРОЗОРІША РОБОТА

На цьому наголошує Голова Державної регуляторної служби України Олексій Кучер, ДРС налаштована скоротити до мінімуму документообіг з органами влади, прибравши зайві форми звітності.

Відповідно до державної антикорупційної програми на 2023-2025 роки Службою розроблено алгоритм дій щодо оптимізації звітів. На першому етапі проведено збір інформації від ЦОВВ щодо поточного формату звітування суб’єктів господарювання. Триває другий етап роботи: збір інформації безпосередньо від бізнесу.

РЕАНІМОБІЛЬ ВІД МЕККЕНГАЙМ ДОПОМОГА

10 вересня відбулася передача благодійної допомоги у вигляді реанімобіля  для Сумської області, під час зустрічі керівництва обласної військової адміністрації з керівником німецької компанії Pohl Gruppe, приватним благодійником Стефаном Полєм (Stefan Pohl).

Стефан Поль – бізнесмен, політик, волонтер, засновник громадської організації «Меккенгайм Допомога», створеної у 2021 році. З початком російсько-загарбницької війни проти України волонтери цієї організації надавали допомогу жінкам та дітям з України, які змушені були виїхати до Німеччини. Через 5 днів після початку війни частина волонтерів здійснила транспортування першої допомоги в Україну.

FIT FOR PARTNERSHIP WITH GERMANY ДЛЯ МЕНЕДЖЕРІВ МЕДИЧНОЇ ГАЛУЗІ

Для українських менеджерів медичної галузі області відбулася презентація програми «Fit for Partnership with Germany».

Представник КНП "Центральна міська клінічна лікарня» СМР, Марина Новицька, учасниця програми в 2023 році, поділилася досвідом та враженнями від участі в програмі для групи «Менеджмент в сфері охорони здоров’я» та спонукала гостей діяти та брати участь.