майдан Незалежності, 2,
м.Суми, 40000 
tel. 0542 78-98-31

е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

 

ЗБІР ТЕХНІЧНИХ ЗАВДАНЬ НА ПРОЕКТИ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

Сумська обласна державна адміністрація розпочинає збір ідей щодо проектів регіонального розвитку до Плану заходів на 2021-2023 роки з реалізації Стратегії регіонального розвитку Сумської області на період до 2027 року (далі – План реалізації).

Запрошуємо усіх осіб, зацікавлених у розвитку Сумської області, органи місцевого самоврядування, місцеві органи державної влади, територіальні органи центральних органів виконавчої влади, об’єднані територіальні громади, громадські організації, суб’єкти підприємництва, науково-дослідні установи, заклади вищої освіти запропонувати технічні завдання на проекти регіонального розвитку, які дозволять реалізувати завдання Стратегії регіонального розвитку Сумської області на період до 2027 року (далі Стратегія - 2027).

Технічні завдання на проекти регіонального розвитку повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди та відповідати таким критеріям:

  1. Отримувачем вигод від реалізації проекту не може бути окрема фізична або юридична особа.
  2. Термін реалізації проекту – не більше як 3 роки (2021-2023 роки).
  3. Технічні завдання на проекти регіонального розвитку повинні відповідати одній із стратегічних цілей Стратегії – 2027 («Розвиток регіональної економіки», «Розвиток регіональної інфраструктури», «Розвиток людського капіталу»).
  4. Проектна ідея стосується одного із завдань Стратегії-2027.
  5. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проекту.
  6. Обґрунтованість вартості проекту (є відповідні кошторисні розрахунки або орієнтовна вартість визначена з урахуванням вже реалізованих аналогічних проектів в інших регіонах України чи за її межами).

Технічні завдання просимо надсилати за встановленою формою, та згідно зі стратегічними і операційними цілями та завданнями.

Технічні завдання подавати до 25 листопада 2019 року Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою «До Плану заходів Стратегії-2027»

Контактна особа: Шумило Ірина Іванівна (0542) 62 08 16; (0542) 62 08 12.