майдан Незалежності, 2,
м.Суми, 40000 
tel. 0542 78-98-31

е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

 

ПРОФІЛЬ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ДО ПРОЄКТУ СТРАТЕГІЇ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ДО 2027 РОКУ

Проведено соціально-економічний аналіз регіону з визначенням основних тенденцій та проблем розвитку галузей та сфер діяльності Департаментом економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації спільно з структурними підрозділами Сумської обласної державної адміністрації, територіальними органами міністерств, інших центральних органів виконавчої влади та іншими зацікавленими особами в Сумській області.

Аналіз  проведено відповідно до вимог Методики розроблення, проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації регіональних стратегій розвитку та планів заходів з їх реалізації (наказ Мінрегіонбуду від 31.03.2016 № 79 (зі змінами)) та підготовлено проект Профілю Сумської області.

Пропозиції до зазначеного проекту документу надавати Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації в паперовому (за адресою: пл. Незалежності, 2, 6 поверх, кабінети 114, 109) та в електронному вигляді на електронну адресу    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.    до 17.06.2019.