майдан Незалежності, 2,
м.Суми, 40000 

е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
facebook

 

СПІВПРАЦЯ З БЛАГОДІЙНИМИ ОРГАНІЗАЦІЯМИ ШВЕЙЦАРІЇ

19 травня 2022 року перший заступник керівника Сумської обласної військової адміністрації Тарас САВЧЕНКО зустрівся з делегацією Швейцарської міжнародної організації Medair, що спеціалізується на гуманітарній допомозі при надзвичайних ситуаціях і послугах по відновленню, в тому числі у сферах: охорони здоров’я і харчування, водопостачання, санітарії і гігієни, забезпечення житлом та цивільної інфраструктури.

Також участь у зустрічі взяли заступники керівника Сумської обласної військової адміністрації Олена БОЙКО, Олег КОВАЛЬ, Андрій БІРЮКОВ, керівники профільних структурних підрозділів Сумської ОДА. З боку іноземної делегації були присутні регіональний керівник Medair в Україні Ребекка РАЙС, консультант з водопостачання, санітарії та гігієни Medair Джон НАЙТ, консультант з питань охорони здоров’я Medair Хізер ДАНЛОП, операційний менеджер Medair в Києві Юрій ПРИЛИПКО

ДІЯ.БІЗНЕС ЕКСПОРТНИЙ НАПРЯМ: ЕКСПОРТ В УМОВАХ ВІЙНИ

Офіс з розвитку підприємства та експорту збирає актуальну інформацію про готовність українських підприємців здійснювати експортну діяльність в умовах війни. Мета — допомогти знайти для вас потенційного партнера закордоном, який готовий відмовитись від російських та білоруських товарів на користь українських. 

Корисну інформацію можно знайти:

ЗАСІДАННЯ РАДИ З ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ

12.05.2022 під головуванням Дмитра ЖИВИЦЬКОГО відбулося установче засідання Ради з відновлення та розвитку економіки Сумської області, яка утворена розпорядженням голови обласної військової адміністрації від 10.05.2022 № 141-ОД.

До складу Ради увійшли представники Сумської обласної військової адміністрації, Сумської обласної ради, керівники підприємств, установ та організацій області, закладів вищої освіти, Агенція регіонального розвитку Сумської області, експерти регіонального розвитку.

ВЕБІНАР «‎ПРОДАЖІ ПІД ЧАС ВІЙНИ»

ДУ «‎Офіс з розвитку підприємництва та експорту»‎ разом з командою ініціативи UA Anti-crisis запрошують підприємців на відкритий вебінар на тему «‎Продажі під час війни»‎.

Захід відбудеться 17 травня 2022 року о 15:00 та буде фокусуватися на розумінні пошуків важелей збільшення продажів, впливу на продажі з метою отримання кращих результатів, навчанні будувати просту та ефективну структуру продажів у компанії.

Дедлайн заповнення форми для участі - 16 травня 2022 року о 10:00.

МІЖНАРОДНА МОНІТОРИНГОВА МІСІЯ ВОСТОК SOS ВІДВІДАЛА СУМЩИНУ

9 травня 2022 року в приміщенні Сумського державного університету відбулась зустріч керівника Сумської обласної військової адміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО з Міжнародною моніторинговою місією Восток SOS, на якій обговорено ситуацію в регіонах, де були активні бойові дії та на звільнених частинах.

Також керівником Сумської ОВА було наголошено щоб представники місії донесли до їхніх спільнот ситуацію в області, та як Сумщина героїчно вистояла з 24 лютого і до моменту, коли остання нога окупанта покинула область.