майдан Незалежності, 2,
м.Суми, 40000 
tel. 0542 78-98-31

е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

 

НА СУМЩИНІ ВЖЕ БЛИЗЬКО 6 ТИСЯЧ ФОПІВ І НАЙМАНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЗАРЕЄСТРУВАЛИСЯ ДЛЯ ВИПЛАТИ ДОПОМОГИ ВІД ДЕРЖАВИ

Про це повідомив під час брифінгу радник голови облдержадміністрації Віталій ДОВГАЛЬ

Віталій Довгаль нагадав учасникам онлайн брифінгу про те, що прийом заявок на виплату одноразової матеріальної допомоги громадянам і бізнесу триває до 31 грудня 2020 року. Також повідомив, що наприкінці року у зв’язку зі святковими днями можуть бути певні нетривалі затримки у здійсненні виплат. Ті, хто зареєструвався у системі після 21-22 грудня, зможуть отримати виплати вже з початку нового року ближче до Різдва 7 січня.

ПРЕЗИДЕНТ УТВОРИВ РАДУ З ПИТАНЬ СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА. НА ПЕРШОМУ ЗАСІДАННІ ДОМОВЛЕНО ЯКНАЙШВИДШЕ ПІДГОТУВАТИ РІШЕННЯ ЩОДО ПРОБЛЕМНИХ ПИТАНЬ БІЗНЕСУ

Президент України Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ підписав Указ № 582/2020 «Про Раду з питань сприяння розвитку малого підприємництва» та затвердив її положення

Згідно з документом, цей консультативно-дорадчий орган при Президентові України створюється з метою сприяння налагодженню конструктивної взаємодії органів державної влади й суб'єктів малого підприємництва та їхніх громадських об'єднань.

ФОПИ ТА НАЙМАНІ ПРАЦІВНИКИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ МАЮТЬ МОЖЛИВІСТЬ ДО 8 СІЧНЯ ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ ВІД ДЕРЖАВИ

Президент України Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ заявив, що виплати 8 тисяч допомоги підприємцям та працівникам мають здійснити до 8 січня. Прийом заявок на виплату одноразової матеріальної допомоги громадянам і бізнесу триває до 31 грудня. Здійснення виплат розпочинається 22 грудня

«У нас 710 тисяч ФОПів і суб’єктів господарювання, які мають отримати виплати. І здійснити це потрібно до 8 січня. Це один з пріоритетів для Уряду», – сказав Президент.

СТАРТУЙ СТАРТАП

 

Міністерство цифрової трансформації України запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка наразі доступна в мережі Інтернет за посиланням: osvita.diia.gov.ua.

На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом – освітні серіали. Наразі, на платформі доступний новий онлайн-курс «Стартуй стартап» (https://osvita.diia.gov.ua/courses/startuj-startap).

НА СУМЩИНЕ 5/7/9 ДІЄ

Станом на 01.10.2020 в Сумській області банками учасниками програми було видано 94 кредити суб’єктам підприємництва на загальну суму 98,96 млн. гривень.

Загальна сума компенсації, яку отримав бізнес Сумщини 1392,27 тис. грн., в тому числі 2 суб’єкти новоствореного бізнесу отримали компенсацію в сумі 10,045 тис. гривень, у тому числі під 0% - 9, під 3% - 4, під 5% - 1, під 7% - 76, під 9% - 4. 1 суб’єкту підприємництва області Українським фондом розвитку підприємництва було надано гарантії на забезпечення виконання зобов’язань за кредитом, який він отримав.