майдан Незалежності, 2,
м.Суми, 40000 

е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
facebook

 

ПІДПРИЄМЦІВ СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ ДО УЧАСТІ У ВОРК-ШОПІ «ЕКСПОРТНЕ ФІНАНСУВАННЯ: ДОСТУПНІ МОЖЛИВОСТІ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ»

Днями під час службового відрядження в столицю керівник Сумської обласної військової адміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ провів зустріч із виконуючим обов'язки голови правління ПрАТ «Експортно-кредитне агентство» Русланом ГАШЕВИМ

Експортно-кредитне агентство було створене Міністерством економіки України на виконання Закону України «Про забезпечення масштабної експансії експорту товарів (робіт, послуг) українського походження шляхом страхування, гарантування та здешевлення кредитування експорту».

МІНЕКОНОМІКИ ЗАКЛИКАЄ БАНКИ ПІДТРИМАТИ ЕКСПОРТ ПІД ЧАС ВІЙНИ, КОРИСТУЮЧИСЬ ПРОДУКТАМИ ЕКА

Міністерство економіки України закликало українські банки підтримати українську економіку під час війни шляхомфінансування експорту українських товарів, робіт та послуг на світові ринки.

Міністерство економіки спільно з Національним Банком України напрацювали механізм, який дозволяє видавати доступні кредити на виконання експортних контрактів без застави під страхове покриття Експортно-кредитного агентства (ЕКА).

ЗМІНЕНО УМОВИ ТА РОЗШИРЕНО НАПРЯМКИ ВИКОРИСТАННЯ ГРАНТОВИХ КОШТІВ

Кабінет Міністрів України удосконалив умови грантової програми “єРобота”. Відповідні зміни були внесені до постанови №738 «Деякі питання надання грантів бізнесу» від 21.06.2022 року на засіданні 27 вересня.

Зокрема, Уряд розширив напрямки використання грантових коштів в рамках програми Власна справа”.

З ПОЧАТКУ ВІЙНИ З ТЕРИТОРІЇ СУМЩИНИ НЕ БУЛО РЕЛОКОВАНЕ ЖОДНЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО, – ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ

 

Керівник обласної військової адміністрації разом із заступницею Міністра розвитку громад та територій Наталією КОЗЛОВСЬКОЮ відвідали одне з провідних підприємств області – ТОВ «Кусум Фарм»

Як наголосив Дмитро Живицький, не зважаючи на 42 дні присутності на Сумщині росіян та постійні обстріли, підприємства залишають свої виробничі потужності на території області. Обласна військова адміністрація продовжує підтримувати і піклуватися про наші підприємства та тримати економічний фронт в умовах війни.

ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ ПРЕЗЕНТУВАВ У ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВІЙ ПАЛАТІ УКРАЇНИ ПЛАНИ З ВІДНОВЛЕННЯ СУМЩИНИ

У Торгово-Промисловій Палаті України керівник обласної військової адміністрації зустрівся з Міністром економіки Естонії Ріїною СІККУТ та представниками естонського бізнесу

Разом із першим заступником керівника ОВА Тарасом САВЧЕНКОМ Дмитро Живицький розповів іноземним гостям не тільки про масштаби і структуру руйнувань, а й про хід відновлення. Які інструменти і кошти для цього залучені, що вже зроблено, у чому ще необхідна допомога. Презентували також Стратегію відновлення та розвитку економіки Сумщини на найближчі три роки.