майдан Незалежності, 2,
м.Суми, 40000 

е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
facebook

 

ДОПОМОГА СУБ'ЄКТАМ ГОСПОДАРЮВАННЯ, ЩО ПОСТРАЖДАЛИ ВНАСЛІДОК НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ ВОЄННОГО ХАРАКТЕРУ

За дорученням голови Сумської обласної державної адміністрації – керівника обласної військової адміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО в області розроблено та затверджено новий вид державної фінансової допомоги суб’єктам господарювання, що постраждали внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру. На ці цілі з резервного фонду обласного бюджету Сумської області на 2022 рік виділено кошти у сумі 5 млн гривень.

Даною фінансовою допомогою можуть скористатися суб’єкти мікро- та малого підприємництва зареєстровані в установленому законом порядку не пізніше 31 грудня 2021 року на території Сумської області, які зазнали збитків, внаслідок ведення бойових дій, і є власниками відповідного знищеного та/або пошкодженого нерухомого майна.

Допомога суб’єктам господарювання надається з метою покриття витрат пов’язаних з відновленням, ремонтом, реконструкцією знищеного або пошкодженого нерухомого майна; закупівлею/заміною/ремонтом знищеного або пошкодженого обладнання, яке використовується у виробничій діяльності; закупівлею сировини та матеріалів, які використовуються у виробничій діяльності; збереженням та створенням нових робочих місць (виплати заробітної плати); сплатою податків і обов’язкових платежів до бюджету та інших витрат, необхідних для відновлення господарської діяльності.

Розмір допомоги одному суб’єктові господарювання становить не більше 50% розміру завданих збитків, але не більше 50 тис. гривень та надається на безповоротній основі.

Для отримання допомоги суб’єкту господарювання необхідно у термін до 29 липня 2022 року звернутися до Комунальної установи «Сумський обласний фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради з відповідною заявою та пакетом документів відповідно до вимог Порядку надання допомоги суб'єктам господарювання, що постраждали внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, за рахунок коштів резервного фонду обласного бюджету, затвердженого розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації – керівника обласної військової адміністрації від 13.06.2022 №180-ОД «Про виділення коштів з резервного фонду обласного бюджету Сумської області на 2022 рік».

З текстом розпорядження та порядку можна ознайомитись за посиланням: http://sm.gov.ua/images/docs/dostup/2022/180_22.pdf

Контакти КУ «Сумський обласний фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради:
м. Суми, вул. Кооперативна, 3, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ,
контактні телефони: +38 (050) 214-52-29, +38 (0542) 70-00-65