майдан Незалежності, 2,
м.Суми, 40000 

е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
facebook

 

ВЛАДА ЙДЕ НАЗУСТРІЧ БІЗНЕСУ

10 червня 2022 року під головуванням керівника обласної військової адміністрації Дмитра Живицького відбулася нарада за участю контролюючих, правоохоронних органів, громадських організацій, торговельних мереж та рестораторів області з питань послаблення в області обмежувальних заходів по реалізації алкогольних напоїв.

Мета наради – пошук компромісних шляхів вирішення питання щодо реалізації в області окремих видів алкогольної продукції в сучасних безпекових умовах.

Дмитро Живицький наголосив на безумовній необхідності підтримки бізнесу в складних умовах війни, водночас зазначивши, що пріоритетним завданнями влади залишається забезпечення правопорядку і безпеки населення.

Перший заступник керівника обласної військової адміністрації Тарас САВЧЕНКО поінформував присутніх про обмежувальні заходи по реалізації алкогольних напоїв в областях України, зокрема про те, що в переважній більшості регіонів встановлені погодинні обмеження щоденної реалізації алкогольних напоїв. Тоді як на Сумщині реалізація всієї алкогольної продукції дозволена лише в суботні та недільні дні. Власну позицію з цього питання висловили правоохоронні органи та представники бізнесу.

За результатами обговорення прийнято узгоджене рішення щодо послаблення обмежувальних заходів для бізнесу шляхом надання дозволу на реалізацію слабоалкогольних напоїв, вин та пива у робочі дні.

Дмитро Живицький доручив невідкладно забезпечити погодження в установленому порядку відповідного проекту нормативно-правового акта.