майдан Незалежності, 2,
м.Суми, 40000 
tel. 0542 78-98-35
е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
facebook

 

РОБОЧА ПОЇЗДКА ДО СУМСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ КОМПЛЕКСНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

8 вересня 2021 року перший заступник голови Сумської ОДА Тарас САВЧЕНКО та заступник директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської ОДА Віктор НІКОЛЕНКО відвідали Комунальну установу Сумської обласної ради  Сумський обласний центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю у селі Рибці.

Сумський обласний центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю на сьогодні єдина в Україні державна, бюджетна реабілітаційна установа, що має сучасну, на європейському рівні реабілітаційну, корекційну базу, яка використовує максимальну кількість інноваційних корекційних методик та має широкий спектр реабілітаційних послуг.

У ході візиту представники ОДА ознайомилися з роботою Центру та послугами, що надаються ним.

Структурним підрозділом Центру є стаціонарне відділення змішаного типу цілодобового перебування, щороку послуги отримують маже 400 дітей з інвалідністю.

Спеціалістами закладу використовуються сучасні методики реабілітації дітей з інвалідністю, зокрема іпотерапія (лікування за допомогою коней). Практичні заняття з іпотерапії організовано в адаптованих приміщення – манежі-ангарі (приміщенні конюшні).