майдан Незалежності, 2,
м.Суми, 40000 
tel. 0542 78-98-35
е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
facebook

 

КЕРІВНИК ДЕПАРТАМЕНТУ ДОЛУЧИВСЯ ДО УРОЧИСТИХ ЗАХОДІВ З НАГОДИ ДНЯ ПІДПРИЄМЦЯ В МІЖНАРОДНІЙ ТОРГОВІЙ ПАЛАТІ

 

3 вересня 2021 року в українському національному комітеті Міжнародної Торгової Палати (м. Київ) очільник Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації Олександр КУЧКОВ взяв участь в урочистих заходах з нагоди Дня підприємця, що відзначається у першу неділю вересня згідно Указом Президента України «Про День підприємця» від 5 жовтня 1998 р. № 1110/98.

Серед учасників заходу - представники Кабінету Міністрів України, депутати Верховної ради України, голови обласних державних адміністрацій, керівники громадських організацій та регіональних представництв ICC Ukraine.

Репрезентуючи малий та середній бізнес Сумської області, що налічує на сьогодні майже 6 тис. малих підприємств та понад 35 тис. фізичних осіб – підприємців, керівник Департаменту економічного розвитку і торгівлі наголосив на його динамічному розвитку. Адже підприємці Сумщини постійно оволодівають новими напрямками діяльності, модернізують технологічну базу, оснащують виробництво сучасним обладнанням та впроваджують європейські стандарти якості.

Для прикладу, предметом гордості є розвиток в області різноманітних напрямків виробництва з промислових конопель, успішне виробництво крафтової продукції, зокрема, меду та інших корисних солодощів, унікальних сирів і навіть смаколиків з равликів. Вироби торгових марок Сумщини користуються широким попитом не лише на вітчизняному, а й на міжнародних ринках, успішно конкурують з відомими світовими брендами за всіма показниками.

Ці досягнення стали можливими завдяки ефективному діалогу між владою і бізнесом, що стало запорукою успішного процвітання флагманів регіонального бізнесу: ПрАТ «Монделіс Україна», Конотопського авіаремонтного заводу «Авіакон», ТОВ «Технологія», ТОВ «ГуалаПак Україна», ТОВ «Гуала Кложерс Україна», ТОВ «Кусум Фарм», ПАТ «Слобожанська будівельна кераміка», ТОВ «Керамейя» та багатьма іншими, з якими впевнено співпрацюють іноземні інвестори.

Стимулом розвитку підприємницького середовища регіону є запроваджена в області програма фінансової підтримки бізнесу.

Олександр КУЧКОВ привітав підприємців України та Сумщини з професійним святом і побажав успіху їх бізнесу та реалізації підприємницьких ініціатив.