майдан Незалежності, 2,
м.Суми, 40000 
tel. 0542 78-98-31

е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

 

НАДАННЯ СУБ’ЄКТАМ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ КОМПЕНСАЦІЇ СПЛАЧЕНИХ ВІДСОТКІВ ЗА КРЕДИТАМИ

12 листопада 2020 року відбулося засідання обласної конкурсної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів обласного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах у рамках виконання заходів Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Сумській області на 2017-2020 роки.

На засіданні було розглянуто питання надання 4 суб’єктам підприємницької діяльності компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах за рахунок коштів обласного бюджету. За результатами проведеного конкурсного відбору всі представники регіонального малого підприємництва за 5 проектами отримають в 2020 році фінансову допомогу з обласного бюджету на загальну суму 66,48 тис. гривень.

В засіданні обласної конкурсної комісії взяли участь представники Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації, комунальної установи «Сумський обласний фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради та заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Віталій МАКСИМЕНКО