майдан Незалежності, 2,
м.Суми, 40000 
tel. 0542 78-98-31

е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

 

ОБГОВОРЕННЯ ЗМІН ДО ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА

Запрошуємо до обговорення проект змін до Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Сумській області на 2017-2020 роки (далі – Програма). Зміни стосуються самого тексту Програми, додатку 1 до неї - «Заходи Програми» та «Правил надання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах». Програму планується продовжити до 2023 року.

Обговорення триватиме до 22 червня 2020 року.

Проект змін до Програми розроблений відповідно до Бюджетного кодексу України, Закону України «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні» Департаментом економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації.(завантажити)

Свої пропозиції надавати Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації (м. Суми, майдан Незалежності, 2, каб. 111) або на електронну адресу ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

Контактна особа: Оксантюк Олексій Олексійович – заступник директора Департаменту – начальник управління розвитку споживчого ринку та підприємництва Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації, (0542) 22 70 59, 62 08 47.