майдан Незалежності, 2,
м.Суми, 40000 
tel. 0542 78-98-31

е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

 

ОБГОВОРЕННЯ ЗМІН ДО ПРАВИЛ НАДАННЯ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ СУБ’ЄКТАМ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА

Запрошуємо до обговорення проекту змін до Правил надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва на поворотній основі до Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Сумській області на 2017-2020 роки.

Зміни  розроблені Департаментом економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації.

Обговорення триватиме до 10 жовтня 2019 року.
Свої пропозиції надавати Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації (м. Суми, майдан Незалежності, 2, каб. 111) або на електронну адресу ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

Контактна особа: Оксантюк Олексій Олексійович – заступник директора Департаменту – начальник управління розвитку споживчого ринку та підприємництва Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації, (0542) 62 08 47.

Проект змін до Правил розроблений відповідно до Бюджетного кодексу України, Закону України «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні», Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Сумській області на 2017-2020 роки і визначають порядок використання коштів обласного бюджету Сумської області, призначених для надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва на поворотній основі, метою якої є забезпечення сприятливих умов для розвитку малого підприємництва Сумської області.

Проект змін до Правил надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва на поворотній основі до Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Сумській області на 2017-2020 роки