майдан Незалежності, 2,
м.Суми, 40000 
tel. 0542 78-98-31

е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

 

10 ПРОЕКТІВ ПІДПРИЄМЦІВ СУМЩИНИ ОТРИМАЮТЬ ФІНАНСОВУ ПІДТРИМКУ З ОБЛАСНОГО БЮДЖЕТУ

 

8 підприємців з Білопільського, Великописарівського, Недригайлівського та Липоводолинського районів зі своїми проектами з розвитку власного бізнесу стали переможцями конкурсного відбору проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів обласного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах

«На підтримку малого бізнесу у рамках Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Сумській області виділено 3 мільйона гривень з обласного бюджету. Наразі 8 переможців конкурсного відбору отримають 158,6 тисяч гривень», – повідомив перший заступник голови Сумської облдержадміністрації Вадим АКПЄРОВ.

Довідково: У конкурсному відборі беруть участь підприємці, які є переможцями конкурсів на місцевому рівні (у районі або ОТГ). Загальний розмір компенсації становить 80% від відсоткової ставки кредиту (40% з районного бюджету/бюджету ОТГ та 40% з обласного бюджету).

Допомога надається практично всім підприємцям, крім тих, хто займається виробництвом зброї, алкогольних напоїв та тютюнових виробів, обміну валюти, надання фінансових послуг, послуг на ринку цінних паперів, надання в оренду майна, послуг ломбарду, операцій з нерухомістю; не отримує фінансову підтримку за проектом (кредитом) за рахунок інших програм державного та (або) місцевих бюджетів та не перебуває у стані відновлення платоспроможності боржника, санації, ліквідації відповідно до чинного законодавства; не перебуває у стадії припинення юридичної особи або припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця.