майдан Незалежності, 2,
м.Суми, 40000 
tel. 0542 78-98-31

е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

 

CУМЩИНА ПОГЛИБЛЮЄ МІЖНАРОДНІ БІЗНЕС-КОНТАКТИ

21 травня у ВЦ «Іллінський» Сумської торгово-промислової палати (м. Суми, вул. Іллінська, 7а) відбудеться Міжнародний бізнес-форум «Sumy Invest Bridge-2019»

Міжнародний бізнес-форум «Sumy Invest Bridge» проводиться, починаючи з 2004 року, за підтримки Сумської обласної державної адміністрації. Його метою є створення базису для інтенсивного розвитку міжнародних торговельно-економічних відносин, пошуку інвесторів, ознайомлення з економічним та інвестиційним потенціалом регіону.

Захід включає низку дискусійних панелей щодо актуальних питань торгівлі з Україною. Щорічно в роботі форуму беруть участь представники підприємств, влади, наукових кіл України та інших держав.

Свою участь у цьогорічному форумі вже підтвердили Радник Посольства Киргизької Республіки в Україні Меерімбек Апишов, представники Посольства Республіки Казахстан в Україні, Почесний консул Словацької Республіки в Харкові Віктор Попов, представник Торгового дому «Україна-Нігерія» Сергій Свистіль, Голова правління Українського агентства кластерного розвитку «CLUST.UA» Михайло Крікунов, виконавчий директор кластеру легкої промисловості та дизайну у м. Харків Олег Єгоров та інші. Запрошені бізнес-делегації Словацької Республіки та Республіки Казахстан.

Більше інформації про захід – за посиланням: http://cci.sumy.ua/