майдан Незалежності, 2,
м.Суми, 40000 
tel. 0542 78-98-31

е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

 

ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ КООПЕРАЦІЇ

7 липня 2018 року працівники кооперативного руху України, як і вся міжнародна кооперативна громада, відзначають своє професійне свято – Міжнародний день кооперації.

На шляху свого історичного розвитку кооперація Сумщини пройшла періоди піднесення, спаду, розквіту та різноманітних випробувань на життєздатність. Завдяки невтомній праці декількох поколінь у споживчій кооперації області створена значна матеріально-технічна база, що стала важливою складовою частиною економіки області, зокрема у сільській місцевості. Діяльність кооператорів вносить вагомий вклад в організацію торгівлі на селі, сприяє розвитку споживчого ринку Сумської області.

Переконаний, що досвід, професіоналізм на самовіддана праця кооператорів Сумщини є запорукою перемог у будь-яких викликах сьогодення та майбутнього, подальшого розвитку як вітчизняного, так і світового кооперативного руху, становлення сильної та незалежної Української держави.

Бажаю членам споживчих товариств, працівникам і ветеранам споживчої кооперації, а також їх родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, плідної праці, фінансової стабільності й упевненості в майбутньому!

Зі святом!

Директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації Олександр СІТАК