майдан Незалежності, 2,
м.Суми, 40000 
tel. 0542 78-98-31

е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

 

ЦНАП В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОТГ – ЧАСТИНКА ЄВРОПИ НА СУМЩИНІ

Центр надання адмінпослуг побудували в Миколаївці «з нуля» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Новостворений ЦНАП надаватиме до сотні різноманітних адмінпослуг, якими тепер зможуть скористатися 10 тисяч жителів Миколаївської громади

Загальна вартість проекту складає більше 3 мільйонів гривень. Це кошти міжнародних партнерів – програми «U-LEAD з Європою». Долучилась до його створення й обласна та місцева влада.

«ЦНАП в Миколаївській ОТГ – частинка Європи на Сумщині, – зазначив керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ. – Не лише за формою, зовнішнім виглядом, а й за своєю суттю. Адже він надаватиме до сотні адміністративних послуг для населення та підприємців громади. Він створений завдяки співпраці як з нашими міжнародними донорами, так і обласної та місцевої влади. Ми знаємо, що вже оголошено новий конкурс в рамках програми «U-LEAD з Європою» і думаємо, що таких ЦНАПів на Сумщині буде більше».

Участь у відкритті Центру надання адміністративних послуг узяв перший секретар Посольства Швеції в Україні, Програмний директор «U-LEAD з Європою» від Sida Камеран ХУДУР.

«Я пишаюсь тим, що плідна співпраця між Швецією та Україною призвела до створення ЦНАПу в Миколаївці, побудованого з використанням сучасних рішень, які відповідають стандартам ЄС у сфері захисту навколишнього середовища, – говорив він. – Якість надання адміністративних послуг – це не привілей, а право кожного громадянина. І саме на це ми готові витрачати кошти платників податків Європейського Союзу та його країн-членів ЄС – Швеції, Німеччини, Польщі, Данії та Естонії».

Голова Миколаївської ОТГ Іван ІГНАТЬЄВ подякував усім, хто долучився до створення та відкриття центру: «Наша громада отримала чудову можливість завдяки міжнародним партнерам, і тепер мешканці матимуть якісні адміністративні послуги в новій енергоефективній будівлі. Ми дуже раді, що у будівництві були використані екологічні матеріали та сучасні технології, адже це дозволить нашій громаді бути на передовій розвитку і позитивних змін. Будемо продовжувати втілювати прогресивні проекти та покращувати життя жителів громади».