майдан Незалежності, 2,
м.Суми, 40000 
tel. 0542 78-98-31

е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

 

У КРАСНОПІЛЬСЬКІЙ ОТГ ВІДКРИВСЯ ЦНАП

15 лютого 2018 року в смт Краснопілля Краснопільського району відкрився новий ЦНАП. Завдяки створенню сучасного Центру мешканці громади можуть отримати понад 100 послуг: реєстрація жителів, бізнесу та нерухомості, соціальні, земельні послуги, послуги місцевого значення тощо.

Допомогу в інституційному створенні ЦНАП, капітальному ремонті приміщення, а також в оснащенні центру меблями та сучасною технікою зі спеціалізованим програмним забезпеченням громаді надала Програма «U-LEAD з Європою».

За підтримки проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Краснопільська громада отримала спеціально облаштований мікроавтобус призначений для надання адміністративних послуг у віддалених населених пунктах ОТГ, людям з інвалідністю вдома або в лікарні.

Краснопільський ЦНАП є чудовим прикладом ефективного партнерства між громадою та міжнародною донорською програмою.

Організація надання адміністративних послуг у центрі здійснюється за принципом «єдиного вікна» - прийом документів та видачу результатів надання адміністративних послуг здійснюють адміністратори центру. В центрі надання адміністративних послуг працюють 10 осіб.