майдан Незалежності, 2,
м.Суми, 40000 
tel. 0542 78-98-31

е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

 

EUROPEAN BANK | Група підтримки малого бізнесу

http://www.ebrd.com/work-with-us/advice-for-small-businesses/ukraine.html

В Україні створено Групу підтримки малого бізнесу, яка допомагає малим і середнім підприємствам зростати, досягати успіху та знову рости, діючи як справжній каталізатор місцевої економіки, а відтак – усього регіону.

Ми допомагаємо своїм клієнтам налагодити контакти з місцевими та міжнародними консультантами, які сприяють перетворенням у діяльності найрізноманітніших підприємств. Від найменших компаній, що намагаються зрости, до таких, що прагнуть вийти на глобальний рівень, — наші експерти, які мають відповідну кваліфікацію, допомагають клієнтам зробити наступний крок і почати мислити масштабно.

Ми підтримуємо підприємців у багатьох галузях промисловості, як-от виробництво продуктів харчування і напоїв, гуртова та роздрібна торгівля, будівництво та машинобудування. Ми працюємо не лише у столиці. Зазвичай 65% наших проектів здійснюються за межами Києва.

Новий веб-сайт, система управління якістю, маркетингова стратегія чи навіть повністю нова структура управління — спільно з Вами ми розробимо консультаційний проект, що найкраще відповідатиме Вашим потребам. Далі впродовж усього часу роботи над проектом ми будемо підтримувати Вас, використовуючи весь наш багаторічний досвід для того, щоб Ваш проект досягнув найкращих результатів. За рік після завершення кожного проекту ми знову зв’яжемося з Вами, щоб оцінити результати, яких Ви досягли. Попередні результати мають високі показники.

Протягом року після завершення проекту:

  • 65% наших клієнтів в Україні досягли підвищення обороту за середнього рівня зростання на 69%;
  • 56% – досягли підвищення продуктивності разом із розширенням свого бізнесу;
  • 53% – створили значну кількість нових робочих місць;
  • 12% наших клієнтів в Україні залучили зовнішнє фінансування для забезпечення свого зростання.

Критерії відповідності

Для отримання можливості участі підприємство повинно відповідати наступним критеріям:

  • Розмір: річний оборот до 50 млн євро або загальна балансова вартість активів компанії не перевищує 43 млн євро. Як правило, ми працюємо з підприємствами, що мають менше 250 співробітників.
  • Форма власності: ми працюємо з приватними підприємствами, в яких більш ніж 50%  належить громадянам України.
  • Зрілість: майже всю свою роботу ми ведемо з підприємствами, які працюють більше двох років.
  • Галузь: ми працюємо з підприємствами практично в кожному секторі та галузі економіки. Ми НЕ працюємо з підприємствами, що діють в оборонній промисловості чи виробництвах  тютюнової продукції, компаніях, пов'язаних зі сферою азартних ігор або наданням фінансових послуг.
  • Доброчесність: ми очікуємо, що компанії, з якими ми працюємо, дотримуватимуться правил доброчесності. Ми не працюємо з компаніями, що є учасниками поточних або попередніх судових розглядів, які можуть вплинути на реалізацію проекту.