майдан Незалежності, 2,
м.Суми, 40000 
tel. 0542 63-13-25 
fax 0542 62-03-35 
е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

 

НА СУМЩИНІ ПРОЙШЛИ ДНІ ПРОЕКТУ «FIT FOR PARTNERSHIP WITH GERMANY»

12-13 квітня 2017 року в Сумській області пройшли Дні проекту «Fit for Partnership with Germany» (Готові до співпраці з Німеччиною) Програми федерального міністерства економіки і енергетики з підготовки управлінських кадрів Німеччина-Україна, в яких взяли участь експерти проектного бюро Програми Світлана Степащенко та Євген Клісенко.
12 квітня 2017 року в приміщенні в Конференц-залу Сумської обласної ради була проведена Бізнес-майстерня «Співробітництво з Німеччиною. Міфи та реальність», де експерти ознайомили учасників заходу з актуальним станом німецької економіки, українсько-німецьких відносин та умовами участі у Програмі підвищення кваліфікації управлінських кадрів «Fit for Partnership with Germany». Особливий інтерес з боку учасників викликав аналіз міфів щодо співпраці з Німеччиною: жваве обговорення за участі випускників розвіяло їхні побоювання та надало поштовх учасникам бізнес-майстерні обміркувати участь у Програмі задля підвищення конкурентоспроможності власних підприємств та розширення їхньої участі у коопераційних проектах з Німеччиною. Також експерти відвідали ДМ «Petro Soroka», де познайомилися з головним ідейним натхненником підприємства та перевагою продукції ТМ «Petro Soroka».

Доброю традицією Днів проекту стала зустріч з випускниками Програми «Fit for Partnership with Germany», які з радістю ділились своїми враженнями від стажування та давали безліч корисних порад для майбутніх учасників. Також цікавим моментом було проведення майстер-класу із виготовлення українських народних ляльок-мотанок.
В рамках днів проекту відбулись відбіркові інтерв’ю для претендентів на стажування у Німеччині за Програмою «Fit for Partnership with Germany», в якому прийняли участь 14 представників різних сфер підприємницької діяльності області (представники харчової, легкої промисловості, сфери послуг, охорони здоров’я, машинобудування, будівельної галузі та інших сфер діяльності). Протягом двох тижнів учасників буде поінформовано про результати співбесіди.