майдан Незалежності, 2,
м.Суми, 40000 
tel. 0542 63-13-25 
fax 0542 62-03-35 
е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

 

FIT FOR PARTHERSHIP WITH GERMANY

12-13 квітня 2017 року в Сумській області відбудуться Дні проекту Програми "Fit for Parthership with Germany" (Готові до співпраці з Німеччиною), яка проводить навчання керівників підприємств та організацій з метою налагодження контакті, взаємовигідного співробітництва з підприємствами Німеччини та фінансується з бюджету Федерального міністерства економіки та енергетики.

12 квітня об 11:00 у приміщенні Сумської обласної держаної адміністрації (м. Суми, пл. Незалежності, 2,  поверх 3, зал апаратних нарад) відбудеться презентація Програми.

13 квітня відбудеться конкурсний відбір  претендентів на стажування у Німеччині.

Більше інформації про Програму на сайті: http://ukraine.managerprogramm.de
або розділ Розвиток підприємництва >> Навчання та стажування

За час роботи в Україні Програма допомогла більш ніж 1000 українських підприємців – особливо з малого та середнього бізнесу - знайти партнерів у Німеччині та інших країнах, що беруть участь у цій програмі (на сьогодні країн-партнерів 18), та набути нових компетенцій у сфері зовнішньоекономічної діяльності.

За допомогою цієї програми українські підприємці :

  • Оновили виробничі потужності своїх підприємств , закупивши необхідне їм обладнання ;
  • Ознайомилися з новими технологіями в різних сферах;
  • Вивели свою продукцію / послуги на нові ринки;
  • Стали фахівцями у галузі зовнішньоекономічної діяльності .

Учасники програми укладають контракти не тільки під час перебування на бізнес-сесіях в Німеччині, а й після повернення в Україну, активно розвивають співпрацю з іноземними та українськими колегами, створюють в своїх регіонах відкриті партнерські платформи для подальшого просування програми і для розвитку своїх регіонів.