майдан Незалежності, 2,
м.Суми, 40000 
tel. 0542 63-13-25 
fax 0542 62-03-35 
е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

 

БЕЗДРИЦЬКА ТА НИЖНЬОСИРОВАТСЬКА ОТГ: ПЕРШІ УСПІХИ Й НАЙБЛИЖЧІ ПЕРСПЕКТИВИ

Перший заступник голови Сумської ОДА Олександр МАРЧЕНКО, директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі Олександр СІТАК та консультанти Офісу реформ у Сумському регіональному відділенні Асоціації міст України здійснили робочий візит до новостворених об’єднаних територіальних громад Сумського району

«Реформа децентралізації влади покликана створити умови для всебічного розвитку сільських територій по всій нашій державі, – наголосив в своєму виступі Олександр Марченко. – Саме для цього в об’єднані громади передаються і повноваження, і фінансові ресурси. При чому перші результати цього процесу ви можете побачити вже зараз».

У Бездрицькій та Нижньосироватській об’єднаних територіальних громадах делегація оглянула результати використання коштів, виділених з обласного бюджету на розвиток інфраструктури нових об’єднаних територіальних громад Сумщини. Зокрема, утеплення Бездрицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, у рамках якого було проведено заміну вікон, дверей та модернізовану систему опалення.

На думку координатора Офісу реформ у Сумському регіональному відділенні Асоціації міст України Ніни МЕЛЬНИК, держава вперше за 25 років Незалежності розпочала впроваджувати реформи, що вкрай необхідні для розвитку сільських територій, що дозволять зберегти українське село та створити нормальні умови для освіти, охорони здоров'я, будувати дороги, ремонтувати місцеву інфраструктуру, створювати додаткові послуги, що впливатимуть на якість життя місцевого населення.