майдан Незалежності, 2,
м.Суми, 40000 
066 448 48 81
е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
facebook

 

ГЕННАДІЙ ТЕМНИК: «ЗА ТЕМПАМИ БУДІВНИЦТВА ДОСТУПНОГО ЖИТЛА СУМЩИНА Є ЛІДЕРОМ В УКРАЇНІ»

 Держава готова розглянути збільшення обсягів фінансування регіону за державними житловими програмами до 10 мільйонів гривень.

«Сумська область є лідером в Україні з виконання програм будівництва доступного житла, має потужний потенціал для розвитку будівельної галузі. Тому держава готова розглянути збільшення обсягів фінансування регіону за державними житловими програмами до 10 мільйонів гривень», – повідомив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник, перебуваючи на Сумщині.

У рамках робочої поїздки обговорено питання підготовки до наступного опалювального сезону, виконання завдання Президента України щодо 50-відсоткового скорочення споживання природного газу. Сумщина вже розробила план заходів з модернізації існуючого газового обладнання на 2013-2014 роки з метою збільшення його енергоефективності, впровадження альтернативних джерел енергії, зазначив Міністр. За його словами, напрацювання кожної області будуть покладені в основу державної програми.

«Приємно, що на Сумщині питаннями ЖКГ займається команда фахівців, з новими підходами, бажанням вивчати передовий досвід, впроваджувати найсучасніші технології, залучати інвестиції. Адже головне для нас – модернізувати сферу житлово-комунального господарства на основі європейських стандартів, не піднімаючи при цьому тарифи для населення», – зауважив Геннадій Темник.

У ході робочої поїздки до Сумської області Міністр відвідав будівельний кластер ТОВ «БВК компанія «Федорченко», де ознайомився зі створенням замкнутих циклів – від виробництва будівельних матеріалів до будівництва готового житла, експлуатації житла та його обслуговування.