пл.Незалежності,2,
м.Суми, 40030 
tel. 0542 63-13-25 
fax 0542 62-03-35 
е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

 

Адміністративні послуги

 

Перелік адміністративних послуг, що надаються Департаментом екномічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації
Найменування суб'єкта надання адміністративної послуги  Назва адміністративної послуги  Розмір плати (адміністративний збір) за надання адміністративної послуги (у разі її надання на платній основі)  Результат надання адміністративної послуги  Правові підстави для надання адміністративної послуги та встановлення розміру плати за її надання 
Департамент економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації  Разова (індивідуальна) ліцензія на зовнішньоекономічну операцію Державний збір у національній валюті України у розмірі 0,2 % вартості товарів (продукції, робіт, послуг) Ліцензія Закон України від 16 квітня 1991 року № 959-XII "Про зовнішньоекономічну діяльність" (ст.16); Постанова Кабінету Міністрів України від 21 квітня 1998 р. №524 "Про державний збір за видачу разових (індивідуальних) ліцензій із суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності, що порушили Закон УРСР "Про зовнішньоекономічну діяльність"; Наказ Міністерства економіки України від 17.04.2000 №47 "Про затвердження Положення про порядок видачі разових (індивідуальних) ліцензій"
Департамент економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації  Ліцензія на експорт товарів Розмір збору за видачу експортної (імпортної) ліцензії становить     - у режимі неавтоматичного ліцензування - 780 гривень; - у режимі автоматичного ліцензування - 220 гривень Ліцензія Закон України від 16.04.1991 № 959-XII "Про зовнішньоекономічну діяльність" (ст.16);Постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2005р. №362 "Про встановлення розміру збору за видачу експортних (імпортних) ліцензій"; Наказ Міністерства економіки України від 09.09.2009 № 991 "Про порядок ліцензування експорту товарів"
Департамент економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації  Ліцензія на імпорт товарів Розмір збору за видачу експортної (імпортної) ліцензії становить: - у режимі неавтоматичного ліцензування - 780 гривень; - у режимі автоматичного ліцензування - 220 гривень Ліцензія Закон України від 16 квітня 1991 року № 959-XII "Про зовнішньоекономічну діяльність" (ст.16); Постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2005р. №362 "Про встановлення розміру збору за видачу експортних (імпортних) ліцензій"; Наказ Міністерства економіки України від 14.09.2007 № 302 "Про затвердження нормативно-правових актів щодо ліцензування імпорту товарів та внесення змін до Порядку розгляду заявок на видачу ліцензій у сфері нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності в Міністерстві економіки України"

Заявка на одержання ліцензії на експорт

Інформаційна картка  адміністративної послуги видача ліцензії на експорт товарів

Технологічна картка надання адміністративної послуги видача ліцензії на експорт товарів

Заявка на одержання ліцензії на імпорт 

Інформаційна картка  адміністративної послуги видача ліцензії на імпорт товарів

Технологічна картка надання адміністративної послуги видача ліцензії на імпорт товарів

Заявка на разову (індивідуальну) ліцензію на зовнішньоекономічну операцію 

Інформаційна картка  адміністративної послуги видача разової (індивідуальної) ліцензії на зовнішньоекономічну операцію

Технологічна картка надання адміністративної послуги видача разової (індивідуальної) ліцензії на зовнішньоекономічну операцію

Реквізити рахунків для обліку доходів державного бюджету Сумської області 22011800 «Плата за ліцензії та сертифікати, що сплачується ліцензіатами за місцем здійснення діяльності», відомча ознака 40

 

Інформація про видані документи дозвільного характеру

Реєстр виданих разових (індивідуальних) ліцензій на здійснення зовнішньоекономічних операцій

 

За 10 місяців 2018 року суб’єктам господарювання Сумської області Департаментом економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації видано 54 разових (індивідуальних) ліцензій на зовнішньоекономічні операції. За видані ліцензії до місцевого бюджету суб’єктами господарювання сплачено 35261,40 грн.

У І півріччі 2018 року суб’єктам господарювання Сумської області Департаментом економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації видано 26 разових (індивідуальних) ліцензій на зовнішньоекономічну операцію. За видані ліцензії до місцевого бюджету суб’єктами господарювання сплачено 15779,25 грн.

У І кварталі 2018 року суб’єктам господарювання Сумської області Департаментом економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації видано 4 разові (індивідуальні) ліцензії на зовнішньоекономічну операцію. За видані ліцензії до місцевого бюджету суб’єктами господарювання сплачено 1803,88 грн.

У 2017 році суб’єктам господарювання Сумської області Департаментом економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації видано 71 разову (індивідуальну) ліцензію на зовнішньоекономічну операцію. За видані ліцензії до місцевого бюджету суб’єктами господарювання сплачено 65538,67 грн.

У 2016 році суб’єктам господарювання Сумської області Департаментом економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації видано 29 разових (індивідуальних) ліцензій на зовнішньоекономічну операцію. За видані ліцензії до місцевого бюджету суб’єктами господарювання сплачено 18801,80 грн.

У 2015 році суб’єктам господарювання Сумської області Департаментом економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації видано 176 разових (індивідуальних) ліцензій на зовнішньоекономічну операцію. За видані ліцензії до місцевого бюджету суб’єктами господарювання сплачено 89317,03 грн.

У 2014 році суб’єктам господарювання Сумської області Департаментом економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації видано 86 разових (індивідуальних) ліцензій на зовнішньоекономічну операцію. За видані ліцензії до місцевого бюджету суб’єктами господарювання сплачено 69603,68 грн.