майдан Незалежності, 2,
м.Суми, 40030 
tel. 0542 63-13-25 
fax 0542 62-03-35 
е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

 

Структура та контакти

Контакти

адреса

40030, м.Суми, пл. Незалежності2

 

електрона адреса

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 
     

Прізвище ім’я по батькові

Посада

Номер робочого телефону (0542)

Сітак Олександр Михайлович

Директор Департаменту

63-13-25

Радченко Віктор Іванович

Заступник директора Департаменту

62-03-34

ВІДДІЛ ФІНАНСОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ

Герасимчук Людмила Олексіївна

Начальник відділу – головний бухгалтер

63-28-22

Каранда Тетяна Григорівна

Головний спеціаліст - юрисконсульт

63-23-54

Оксантюк Юлія Юріївна

Головний спеціаліст

63-28-22

Барсуков Євген Ігорович

Головний спеціаліст

63-28-19

Петренко Світлана Іванівна

Cпеціаліст

63-28-19

Коробкіна Ніна Олександрівна

Cтарший інспектор

63-28-19

Носачова Світлана Вікторівна

Секретар керівника

63-13-25

УПРАВЛІННЯ РЕГІОНАЛЬНОГО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ Факс 63-28-33

Кальнова Ірина Леонідівна

заступник директора Департаменту - начальник управління

62-07-05

ВІДДІЛ РЕГІОНАЛЬНОГО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ

Шумило Ірина Іванівна

Заступник начальника управління – начальник відділу

62-08-16

Кругляк Олександра Олександрівна

Заступник начальника відділу

63-28-33

Рибалка Юлія Семенівна

Головний спеціаліст

62-08-12

Шерстюк Олена Василівна

Головний спеціаліст

62-08-12

Криклій Катерина Анатоліївна

Головний спеціаліст

63-28-33

Галун Тетяна Сергіївна

Головний спеціаліст

63-28-33

Нестерова Марина Анатоліївна

Провідний спеціаліст

63-28-33

ВІДДІЛ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Васенко Роман Миколайович

Заступник начальника управління – начальник відділу

62-08-42

Гайдук Оксана Володимирівна

Заступник начальника відділу

62-03-35

Щербина Сергій Васильович

Головний спеціаліст

62-08-14

Гаврилів Людмила Миколаївна

Головний спеціаліст

62-03-35

Гузєєва Марина Миколаївна

Головний спеціаліст

62-08-48

Таранченко Оксана Василівна

Головний спеціаліст

62-03-35

СЕКТОР ПРОМИСЛОВОСТІ

Сквірська Лариса Павлівна

Завідувач сектору

62-08-42

Бутенко Галина Миколаївна

Головний спеціаліст

62-08-42

Вороніна Лариса Вікторівна

Головний спеціаліст

62-08-42

УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКУ СПОЖИВЧОГО РИНКУ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

Оксантюк Олексій Олексійович

Заступник директора Департаменту – начальник управління

22-70-59

ВІДДІЛ ТОРГІВЛІ

Овраменко Віктор Борисович

Заступник начальника управління – начальник відділу

62-08-44

Рибалко Олександр Анатолійович

Головний спеціаліст

62-03-42

Добранюк Наталія Олександрівна

Головний спеціаліст

62-03-42

Терещенко Ніна Миколаївна

Головний спеціаліст

22-37-48

Коньок Володимир Миколайович

Головний спеціаліст

22-37-48

Воронцова Оксана Станіславівна

Головний спеціаліст

62-08-44

Душевська Людмила Станіславівна

Провідний спеціаліст

62-08-44

Донець Ірина Вадимівна

Головний спеціаліст

22-37-48

ВІДДІЛ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ Факс 62-08-47

Путін Андрій Миколайович

Начальник відділу

62-08-47

Кузьменко Ольга Миколаївна

Головний спеціаліст

62-08-47

Громенко Світлана Іванівна

Головний спеціаліст

62-08-47

Троян Леонід Михайлович

Головний спеціаліст

62-08-47

Дрозд Олександр Володимирович

Головний спеціаліст

62-08-47

Структура Департаменту