майдан Незалежності, 2,
м.Суми, 40000 
066 448 48 81
е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
facebook

 

UKRAINIAN BRAVE BUSINESS – B2B PLATFORM

UBB (Ukrainian Brave Business) – перша українська платформа, яка поєднує український бізнес та професійних покупців з усього світу.

У рамках швейцарсько-українського Проєкту «Зміцнення членських бізнес-об’єднань мікро-, малих і середніх підприємств в Україні» створено українську В2В платформу UBB (Ukrainian Brave Business) для проведення перемовин та укладання  контрактів між українським бізнесом та міжнародними замовниками.

UBB - це унікальна платформа для створення професійного комунікаційного поля, що дасть змогу збільшити об'єм українського експорту та популяризувати українські бренди. Місце, де зростає український бізнес.

Мета проекту UBB: сформувати професійне комунікаційне поле між представниками українського бізнесу та потенційними іноземними байєрами; за рахунок платформи збільшити об'єм експорту українських продуктів у світі; просувати бренд Made in Ukraine, як ціннісний та унікальний продукт.

Цільова аудиторія: український ринок - представники українського бізнесу, які планують або вже реалізовують експорт продуктів та послуг (представники українських БО); іноземні ринки - потенційні покупці та замовники з різних країн світу, які планують познайомитись або вже мають експортні контракти з представниками українського бізнесу.

Як працювати на платформі:

  • заповніть профіль компанії;
  • знаходьте потенційних замовників;
  • спілкуйтеся;
  • відправляйте замовлення на експорт.

Реєстрація на платформі UBB (Ukrainian Brave Business) доступна за посиланням: https://www.eventswallet.com/uk/events/1061